2015-11-28     Jakuba, Stefana, Romy        

    Twoje piękne wesele
          - tylko w Pałacyku pod Różą!


Wesela
Do dyspozycji gości weselnych oddajemy klasyczną salę konsumpcyjną z tarasem  dla 160 osób oraz  salę balową o pow. 160m2,  z dużą akustyczną sceną i drewnianą podłogą. Obydwie sale posiadają wentylację i klimatyzację.  Sąsiedztwo obu sal na jednym poziomie zapewnia biesiadującym komfort tańca, a zarazem wygodę.
Nowożeńcom zapewniamy Apartament małżeński.

 
Menu weselne
Nasi goście komponują ucztę weselną według własnych gustów i upodobań. Możliwość wyboru różnorodnych dań z naszego bogatego Menu sprawia, że każde wesele jest niepowtarzalne. Ofertę dań gorących uzupełniają przystawki i sałatki, napoje zimne i gorące bez ograniczeń, doskonałe ciasta i torty, desery, owoce oraz paczki z ciastem dla gości. Przygotowujemy stoły regionalne, stoły szwedzkie, barki alkoholowe, barek piwny oraz serwis kawy i herbaty.

 
Wystrój sal
Dbamy o każdy szczegół związany z przyjęciem. Wystrój stołów dostosowujemy do oczekiwań naszych gości. Skirtingi, woale, serwety, kwiaty posiadamy w kolorze białym, kremowym, brzoskwiniowym, złotym, różowym, biskupim, czerwonym, bordowym i zielonym. Na życzenie gości uzupełniamy wystrój o ich ulubiony kolor, wypożyczamy pokrowce na krzesła w kolorze białym, organizujemy wystrój z żywych kwiatów.
Wykonujemy zaproszenia weselne, winietki i prezenciki dla gości, zawieszki na alkohol, śpiewniki według indywidualnego projektu uzgodnionego z Parą Młodą (zobacz w zakładce Gadżety weselne).

 

 

 

  

Farma Rosa - Halina Mika, 33-331 Stróże 335
tel/fax 018 440 89 40 tel.kom. 502 207 110
www.farma-rosa.pl
 Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska